Kurumsal

HAKKIMIZDA

Fantom koruma 2020 yılında tamamen yerli sermaye ile en iyi şartlarda hizmet sağlamak amacıyla kurulmuş bir güvenlik şirketidir. Fantom koruma sizlere sadece güvenlik hizmeti sunmak için kurulmuştur. Güvenlik sektörünün temel ilkeleriyle siz değerli müşterilerimizi korumak amacıyla sektöre girmiştir. Fantom koruma teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ve kullanan bir şirkettir. Fantom koruma bu yolda yerli sermayeyi size güven sağlamak için kullanacaktır. Toplumumuzun özellikle kadın ve çocuklarımızın daha rahat, daha güvenli şartlarda yaşamaları için yasal yetkilerin verdiği imkanlar doğrultusunda her zaman daha fazlasını yapacaktır. Kendine belirlediği daha güvenilir olma ilkesinden hiçbirzaman çıkmayacaktır. Fantom koruma Gelecek hedefleri olan ve bu doğrultuda yatırım yapmaya hazır olan bir şirkettir.

Fantom koruma profesyonel kadrosu ilesiz değerli müşterilerimizin kendini güvende hissetmelerini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Miyonumuz

Kaliteden ve yasal ilkelerimizden asla ödün vermeden, yasalara ve yönetmeliğe uygun,sürekli gelişmeyi ve istihdamı sağlamak amacıyla hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Dürüstlük değerinden ödün vermeden en iyi şekilde hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişmeyi amaçlayarak kaliteden ödün vermeden ulusal pazarda etkinliğini arttırmak amacıyla Türkiye’nin en güvenilir şirketlerinden biri olmak ve fiziki güvenlik hizmetini en üst seviyeye çıkartmaktır. Amacımız Türkiye genelinde ki büyük, küçük ölçekli bütün kuruluşların tercih ettiği bir şirket olmaktır. Hedefimiz sadece büyük ölçekli kuruluşlar değil güvenliğe ihtiyaç duyan gerçek ve tüzel kişilere isteği doğrultusunda hizmet vermektir. Öncelik gözetmeksizin canlıların güvenliğini sağlamak her bireye en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Fantom korumanın kendi için amacı ise sektöründe en iyi olarak yolunda devam etmektir.

Değerlerimiz

Fantom güvenlik olarak 3 temel değere sahibiz

DÜRÜST, etik bir çalışma anlayışıyla eğitimli kadromuzun dikkati ile siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamak,

SAYGI, çerçevesinde toplum ve çevreye olan saygımızı da koruyarak değerlerimize sahip çıkmak,

 

GÜVEN, duygusunu koruyarak siz değerli müşterimizin can ve mal güvenliğini en iyi şekilde sağlamak.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek