Hizmetlerimiz

Fantom koruma eğitimli ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize Konut ve site güvenliği, Hastane güvenliği, İş merkezi güvenliği, Alışveriş merkezi güvenliği, Fabrika güvenliği, Otomotiv güvenliği, Vakıf ve dernek güvenliği, Eğitim kurumları hizmetleri sağlamaktadır. Merkez ofisi Ankara’da olan şirketimiz Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet sağlamaktadır.

01  Özel Güvenlik

Fantom korumanın en temel hizmeti özel güvenliktir. Talep edilen her alanda silahlı ve silahsız özel güvenlik hizmeti istenilen ekipmanlarla tarafımızca sağlanmaktadır. Teknolojik ekipmanlar tarafımızca sağlanıp istenilen şekilde hazır hale getirilir.

02  DANIŞMANLIK

Fantom koruma mimari yapılanma aşamasında olan projeler için planlama ve mimarinin güvenliğe uygun olması konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. İstenilen bölgede çalışma yapıp ekipman ve personelin bulunacağı merkez noktaları belirler. Güvenlik ekipmanları CCTV sistemi, accesscontrol sistemi, acil kaçış kapıları kontrol sistemi, yol kapama ve bariyer sistemleri, X-Ray detektörleri, metal kontrol detektörleri planlaması yapılır. Bu hizmeti sağlarken talep edilebilecek tedarik ürünlerinin hazırlanması ve kullanılmasında hizmet sağlar.

03  Diğer Hizmetler

Fantom koruma proje bazlı çalışmalarda güvenlik hizmeti vermektedir. Fuar, konser, Toplantı gibi alanlarda da özel güvenlik hizmeti sunmaktadır. Belirli ve belirsiz süreli projelerde hizmet sunmaktadır.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek