Hizmet Alanlarımız

KONUT & SİTE GÜVENLİĞİ

Günümüzde güvenliğe en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biri olan yaşam alanlarınızda siz değerli müşterilerimize kendini güvende hissetmek can ve mal güvenliğini en iyi şekilde sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz.

HASTANE GÜVENLİĞİ

Özel güvenlik konusunda en hassas olduğumuz yerlerden biri olan hastanelerde hastalarımızın ve hastalarımıza hizmet veren bütün birimlerin huzurunun kaçmaması ve güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması için psikolojik olarak ek eğitim verilen personelimizle en yüksek seviyede dikkatli ve duyarlı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

İŞ MERKEZİ & PLAZA GÜVENLİĞİ

Yasal mevzuata hâkim olan donanımlı yönetici kadromuzun bu alanda belirlediği personellerle daha disiplinli hizmet sağlanmaktadır.

AVM GÜVENLİĞİ

Siz değerli müşterilerimizin çok zaman geçirdiği yerlerden biri olan alışveriş merkezlerinde sorun yaşamamanız için güvenlik ekipmanları ve personeliyle sunduğumuz hizmet hiçbir sorun yaşamadandaha güvende zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

FABRİKA GÜVENLİĞİ

Üretim yapan ve istihdamı sağlayan değerli kuruluşların istediği doğrultuda güvenliği sağlamak için hizmetler sunmaktayız.

OTOMOTİV GÜVENLİĞİ

Ülke ekonomisine katkı sağlayan en önemli sektörlerden biri olan otomotiv sektöründe güvenliği sağlayarak uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız.

VAKIF VE DERNEK GÜVENLİĞİ

Yardımlaşmanın en doğru ve iyi niyetle yapıldığı vakıf ve derneklerde profesyonel kadromuzla hizmet sunmaktayız.

EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ

Ülke ekonomisine katkı sağlayan en önemli sektörlerden biri olan otomotiv sektöründe güvenliği sağlayarak uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek